Ansatte

Salg/utleie av lift, maskiner, Husqvarna, containere, plasthaller, stillas etc.

Utleie-Salg:
Olav Ulvestadbakken
Tlf: 41 62 69 79
E-post: olav@aandal-maskin.no

Salg-Utleie:
Vegard Nauste Berg
Tlf: 46 47 37 88
E-post: vegard@aandal-maskin.no

Verksted/Montering

Avdelingsansvarlig:
Ottar Dahle
Tlf: 46 47 37 17
E-post: ottar@aandal-maskin.no

Tekniker:
Even Hoven Fagerlie
Tlf: 48 84 04 20
E-post: even@aandal-maskin.no

Arbeidstøy, verne- og sikringsutstyr

Avdelingsansvarlig Arbeidstøy og Verneutstyr:
Fride Moen
Tlf: 71 20 10 20 eller 46 47 37 58
E-post: fride@aandal-maskin.no

Personal og HMS ansvarlig:
Gunn Solveig Moen
Tlf: 46 47 37 57
E-post: gunn@aandal-maskin.no

Daglig leder

Hans Christian Aandal
Tlf: 41 62 70 33
E-post: hc@aandal-maskin.no